RU

 

+380 67 635 25 37

+380 50 476 06 93

Послуги

 

     Сервісний центр ТОВ "Вугільна інжинірингова компанія"

 

     В даний час ринок України в галузі сервісного обслуговування аналітичного та вимірювального обладнання, що використовується у лабораторіях вугільної та металургійної промисловості для визначення різних показників якості залізничних матеріалів, вугілля, коксу та іншого твердого та рідкого палива, розвинений недостатньо. Обмеженість даного ринку послуг позначається термінах ремонту та вартості самого сервісного обслуговування, тобто питання необхідності швидкого, якісного і недорогого сервісного обслуговування нині стоїть дуже гостро. Ці фактори стали однією з причин створення Сервісного центру ТОВ "Вугільна Інжинірингова Компанія".

 

     У Сервісному центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти. Висока кваліфікація наших фахівців в обслуговуванні даного обладнання підтверджується документами про стажування та проходження навчання на заводах-виробниках аналітичного та вимірювального обладнання. У Сервісному центрі постійно проводиться робота щодо підвищення рівня кваліфікації працівників.

 

     Сервісний центр оснащений сучасними діагностичними приладами та необхідною базою витратних матеріалів та комплектуючих для ремонту аналітичного обладнання, яке широко використовується в сучасних вуглехімічних лабораторіях.

 

     Види послуг Сервісного центру:

 

- гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, що пропонується ТОВ “Вугільна Інжинірингова Компанія”;

- сервісна підтримка, налагодження та ремонт обладнання інших виробників на підставі договорів із замовниками;

- розробка та реалізація програмного забезпечення, призначеного для збору та обробки інформації, отриманої при роботі аналітичного та іншого вимірювального обладнання;

- розробка систем автоматизації технологічних процесів для використання у паливно-енергетичному комплексі;

- розробка нового обладнання; модернізація вже існуючого;

- надання консультаційних послуг у сфері видів діяльності, що здійснюються нами.

 

     Шановні клієнти, якщо у Вас виникла потреба у технічному обслуговуванні чи ремонті нашого обладнання, просимо Вас зв'язатися з нами за телефоном +38 050 476-06-93 або на e-mail: ооо-uik@ukr.net